CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na vefat eden kardeşi için başsağlığı mesajları

Bazen bakanlar ile siyasiler CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun irtihal eden kardeşi üzere başsağlığı mesajı yayımladı.

Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun, İzmit’teki evinde ruh yetmezliği nedeniyle ahiret yolculuğu eden 68 yaşındaki kardeşi Ihtişam Kılıçdaroğlu amacıyla taziyet mesajı yayımlayan Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Çekicilik ise “Cumhuriyet Umum Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Heybet Kılıçdaroğlu’na Cenabı Hakk’tan yağmur, ilkin Sayın Kılıçdaroğlu koyulmak üzere koygun ailesine başsağlığı ve çıdam diliyorum. Mekanı behişt olsun.” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Insan ise “CHP Umumi Başkanı Sayın Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu hayata veda etti. Kendisine Allah’tan rahmet, başta Sayın Kılıçdaroğlu doğmak üzere bütün ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” paylaşımını yaptı.

SELIM Fırka Umumi Başkanvekili Binali Sebep, “CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Büyüklük Kılıçdaroğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına çıdam ve başsağlığı diliyorum.” mesajını paylaştı.

AK Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de mesajında, “CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun vefatını mahzunane öğrendik. Merhuma Allah’tan yağmur, Sayın Kılıçdaroğlu ve ailesine başsağlığı diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Sıklet ise “CHP Genel Başkanı Sayın Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’na Allah’tan yağmur, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Nazik geride bıraktıklarına sabırlar versin. Mekanı behişt olsun.” paylaşımında bulundu.

Share: