Çevrimli aktör Başkomutan Gökhan, Burak Özçivit’i topa tuttu: Geçmiş oyunculuk öğrensin, kulağımın kılı kadar değeri yok!

Özbekistan’üstelik bu yıl 14’üncüsü planlı Uluslararası Taşkent Film Festivali’nde Türk sineması için hususi aynı tün düzenlendi. Geceye Burak Özçivit, Serdar Gökhan, Nurgül Yeşilçay ve Azra Atak kabil ünlü adlar katıldı. Burak Özçivit ve Nurgül Yeşilçay’ın törene katılan başka Türk oyuncularla sahneye çıkmak istemediği sav edildi. Dirayetli aktör Başkomutan Gökhan dahi bu anlara şahit oldu.

“KULİSTEN ‘BEN GELMEM’ DİYE BAĞRIŞMALAR DUYDUM”

Yeşilçam’da tarihi filmlerin aranan ismi olan Serdar Gökhan ise olayın iç yüzünü 2. Sermaye programına anlattı. Görmüş Geçirmiş oyuncu, “12 oyuncu sahneye oturduk, programın devam etmesini bekledik. 2 boş sandalyeye o iki arkadaşım oturması geçişsiz. Kulisten duyduğum seslere kadar “Ego gelmem, ego çıkmam” diye bağrışmalar duydum” dedi.

“KULAĞIMIN KILI KADAR ETKİSİ NAMEVCUT”

Burak Özçivit’i kıskandığı yönündeki haberlere çok kızan Başkumandan Gökhan “Ego onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı büyüklüğünde benim üzerimde bire bir etkisi bulunmayan” dedi. Burak Özçivit’e zehir püsküren Başkomutan Gökhan, “İki pasaj kaş çatmayla oyunbazlık olmuyor. Geçmiş düzencilik öğrensin” ifadelerinde bulundu.

“YANIMIZA YERLEŞME TENEZZÜLÜNDE BULUNMADILAR”

” Türkiye’yi temsilen gittiğimiz etkinlikte yanımıza yerleşme tenezzülünde bulunmadılar” diyen Başkomutan Gökhan, “İçeriden duyuyorum sesleri; oturduğumuz meydan kulisin önü ‘ego çıkmam’ diye bağıran tıpkı ses duyuyorum ayvaz sesi… Burak’tan bambaşka ki olacak bir o vardı arkada” dedi.Share: