Çeşme’de Reynmen rüzgarı esti

Adlı şarkıcı Reynmen, geçmiş periyot Çeşme’birlikte ayrımsız beachte cıvıl cıvıl aynı hayran topluluğunun karşısında tayf aldı. Dinleti öncesi ayrıntılı kuyruklar oluşturan ve mekanı hıncahınç dolduran Reynmen hayranları, tam şarkıları sanatkâr ile gelişigüzel bütün tıpkısı ağızdan söyledi.

Adlı hanende Reynmen, evvel gün ortası saatlerinde Çeşme’de bir beachte konser yöneltmek üzere yola imdi. Çeşme’ye balaban zorluklarla gelen Renymen, yolda yaşadığı sıkıntıları hayranlarıyla da paylaştı. “Yolda gelirken ailemle birlikte olduğum arabanın lastiği patladı. Demincek seçkin öz yolunda ve çıktı bütün alay malay tevakkuf zamanı” diye konserine başlayan Reynmen, sahnedeki enerjisiyle izleyen herkesi büyüledi. Dev benzeri koronun haremlik ettiği gailesiz artist, evvel şarkısı ‘Derdim Olsun’ u dinleyicilerle buluşturduktan bilahare ilk fon aldığı vadi olan beachte esasen dinleyicileriyle buluşmanın kendisini çok duygulandırdığını tabir etti.

Dört yol bis yaptı

Tüm çıkardığı parçaları liste başı olan Reynmen, ‘Ela’, ‘Derdim Olsun’, ‘Leila’, ‘Bonita’, ‘Melek’, ‘Yalan’, ‘Aşkım’, ve ‘Pare’ adlı şarkılarını söylerken, aralarda dinleyicileriyle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Büyük bir iştirak ve coşkuyla şarkılarını belirten Reynmen, ağır alkış ve bağlam şarkısında “Sahnemiz bitti ama deminden gidersem, bana çokça kızarsınız. Zaten benim birlikte bu güzelliği bırakmaya on paralık niyetim bulunmayan” dedi ve büyük alkış aldı. Dinleyicilerine faziletkâr enerjiyle ayrılalım dedikten sonradan dört yol bis yapan Reynmen, gâh şarkılarını birlikte acapella namına seslendirdi.

Seyircilerini bu sefer kendisi çekti

Konserin esasen sonuna kadar telefonlarıyla çekicilik yaptıklarını gören Reynmen, bu misil kendisi bakir sulp 360 mertebe kamerayı alarak onları çekti. “Bütün siz beni çekiyorsunuz, ego de sizi çekerek bu yadigâr ölümsüzleştirmek istedim. Gelişigüzel geçen saniyenin tekrarı namevcut. Elleri kaldıralım, eğlenmeye geldik. Herkesi çekiyorum, hep birlikte domuzuna tıpkısı anımız olsun” dedi ve hayranlarını bu yol o görüntüledi. Dinleyicileriyle kurduğu iletişim ile da herkesi kendine hayran bırakan Reynmen, teşekkür ettikten sonra sahnesine akıbet verdi. – İZMİR

Share: