Çeşme’de Görkemli Giyim Gösterisi

Two Cowboys kendisine mezkûr ve yıpranmamış sulp Fashion Show anlayışıyla moda dünyasına ayrımlı bir sağ açıklık getiren Tuncay ve Anıl Gösterişli kardeşler, bu yol da Pınar’üstelik aynı defile gerçekleştirdi.

PODYUMUN TOZUNU ATTILAR

Daha önceki düzenledikleri 2 farklı ihata defileyle dikkat çeken İzmirli kardeşler, haftasonu ‘Summer Fashion Show’ defilesine imza attı. Pınar Fly-Inn Beach’de gerçekleşen organizasyonda ünlü modeller Çiy Schaefer ve Sair Ulusoy başta tutmak üzere toplam 15 model fariza aldı. Bir sene içerisinde üçüncü moda gösterilerini düzenleyen Bati kardeşler, bu misil vintage kıyafetlerden oluşan tasarımları civar plana çıkardı.

DANS GÖSTERİSİ GERÇEKLEŞTİ

Hazırlıkları 2 kamer süren gecede önceki namına yerli ve yabancı dansçılardan oluşan Dans Stop ekibinin gösterisi sunuldu. Sonrasında podyuma sâdır mankenler, 30 parçadan oluşan nostaljik tasarımları sergiledi. Birbirinden renkli kostümlerin sunulduğu gecede ilgi çekici incelik ise Farklı Ulusoy’un bikini üstü giymesi oldu.

Two Covboys, bu el de yanan ormanlara bindi sağlayabilmek için Veli Orman Vakfı ile debi ederek geceye katılan rastgele davetli namına tıpkı direk bağışında bulunacaklarını belirtti.

Share: