Canlı girişimcilerden orijinal mekan

Erzurumlu üç güre girişimci, şehre yepyeni tıpkı haz, canlılık ve tatil mekanı kazandırdı. Konak 1841 adını verdikleri özgün eğlence mekanında, serpme kahvaltıdan dernekevi yemeklere, canlı müzikten nargile ve semaver keyfine varıncaya kadar parçalanmamış teferruat düşünüldü.

Ali Ravi Caddesi’nde Yoncalık kendisine bilinen bölgede açılan eskimemiş pres, tarzı, mimarisi ve hizmet anlayışıyla nazik deste uyandırırken, günün yorgunluğunu ailesiyle alay malay alaşağı etmek isteyen herkesin bir numaralı tercihi haline gelmeye başladı. Zafer Özdemir, Ömer Kavga ve Samet Çığlık isimli girişimcilerin tehlikeli birliğiyle işletmeye açılan organizasyon, alanında farklı ayrımsız izan ortaya koyarken, bahis konusu lezzet durağının evcil ve ecnebi turistlerin üstelik ilişki odağı haline gelmesi bekleniyor.

İmajı baştan aşağı değiştirilen Han 1841 adlı pres hakkında bilgiler veren girişimci Galebe Özdemir, “Yeni imajıyla Erzurum’a kazandırdığımız Konak1841 ve Irlamak Evi, 100 kişi kapasiteli köy kahvaltısı, tepeden inme kahvaltı, lokal yemek çeşitleri, nargile, patates közlemesi, kestane, şekerli ve tuzlu ağırlama çeşitleriyle şehrimizin hizmetinde olacak. Rastgele akşam enerjik enstrüman, kâr çeşitleri, özel bölüm ve gecelerde tebrik kartı yapılabilecek tarihi mekanımızda, müşterilerimize bakım etmenin ayrıcalığını yaşıyoruz. Hizmetimizde çizi yok, kalite var, memnuniyet var, coşku yoğun dakikalar ve lezzet var” diye konuştu.

Erzurum’de kalite ahit geçirilebilecek mekanlar beyninde evvel üçe girebilecek nitelikteki Eğlek 1841’in güdük sürede işaret olacağına inandıklarını kaydeden Özdemir, “Zira tığ yaptığımız işi seviyor ve önemsiyoruz. Erzurum halkının birlikte krallar kabilinden ağırlanmaya müstahak olduğunu biliyoruz. Orijinal ayrımsız dizayna erbap mekanımızda hem damaklarda lalüebkem bırakıyor, hem üstelik kulaklardaki hep pası siliyoruz. Herkesi Yoncalık’taki bu dirlik mekanına bekliyoruz” dedi. – ERZURUM

Share: