Çankırı olgun | ATI AR-GE Makine’den yerel üretimle Orta Doğu’ya teferrüç hamlesi

İstanbul merkezli Gelecek AR-GE Makine, aylarca süren mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilen vücut biçimlendirme ve kap hizmet cihazlarını Katar ve Dubai’ye bile göndermeye başladığını duyurdu.

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu üretimevi, Orta Şark ile imzalanan gösteriş merkezi franchise anlaşması kapsamında Türkiye’yi güzellik ve hizmet cihazları üretimi alanında sektörün lideri konumuna getirmeyi hedefliyor.

İLK BÜRO 2022 FIFA DÜNYA KUPASI ÖNCESİ AÇILACAK

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Neslim Güngen’in yaptığı açıklamaya bakarak, görk merkezi franchise anlaşması çerçevesinde İstanbul’bile üretilen cihazların teslimatı 2022 Teşrinisani ayında başlayacak ve Katar’daki geçmiş Türk güzellik merkezi franchise’ı açılacak.

140 kişinin istihdam edildiği toplamda 5000 metrekare düz üzerine müesses fabrika, uluslararası platforma bakım edecek. Serencam yıllarda görk ve hizmet sektörüne aygıt üretimi kapasitesini genişleten Ati AR-GE Makine, bu sayede Türk gösteriş sektöründe dinamikleri belirleyen oyunculardan biri olmayı planlıyor.

ANLAŞMA TÜRKİYE VE ORTA ŞARK ARASINDA KAZANÇLI BİR İŞ ORTAKLIĞI SAĞLADI

Türkiye’dahi alet üretimiyle ulaştıkları 2500’ün üzerinde bayi sayısına ulaştıklarını tamlayan Neslim Güngen, Orta Doğu ile yapılan büro anlaşmasının peşi sıra ayrımlı hisse senedi ortaklıklarının birlikte olabileceğini anlatım etti. Deri bakım-onarım, vücut şekillendirme, lehçe incelme üzerine üretimleri ile hem görk merkezleri hem bile klinik ve hastanelere hitap ediyor.

Share: