Çağla Şıkel’in Ablasını Görenler Şaştı Kaldı!

Ünlü emsal Çağla Şıkel, benzeri şirkette pazarlama müdürü yerine müteharrik ablası Berna Şıkel ile fariğ fotoğrafını içtimai medyadan paylaştı.

YORUM YAĞDI

Çağla Şıkel’in ablasına benzerliği herkesi şaşkına çevirdi. Toplumsal iletişim araçları kullanıcıları, “İkiz gibisiniz”, “Saçlarınız yoğun ilim olsa aynısınız” ve “Estetiksiz Çağla” yorumlarında bulundu.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, kaç yaşında; Çağla Şıkel, 2 Karı 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk manken, aktör ve sunucudur.

Annesi Gök Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten sonraları yılları ortada Mimar Sinan Üniversitesi Büyüklük Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları beyninde Mimar Sinan Üniversitesi Mehabet Konservatuarı’nda Ortaöğretim öğrenimini bitirip, arkası sıra 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Fehamet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” adlı Beyaz Perde filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında bir numara olduktan sonraları katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 gösteriş yarışması ile Acun dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, KUL, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde nümayiş almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, şarkıcı Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde cümbüş mekanı Sortie’de evlendi. 31 Ilk Teşrin 2009’da ilk oğulları Hüseyin Yıldız Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Uzay Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı namına boşandı.

BERNA ŞIKEL KİMDİR?

Şu sıralar ayrımsız şirkette pazarlama müdürlüğü özne Berna Şıkel, tıpkısı bölüm Jolly Joker’de solocu olarak sahne almıştır. İstanbul’da dünyaya gelmiştir, baba aracılığıyla aslen Kars Azerbaycan Türklerinden, esas marifetiyle ise Adana’lıdır. Model, bir, oyuncu ve anonsör Çağla Şikel kız kardeşidir.

Share: