Çağla Şıkel için “Çarkıfelek’te hostes koyulmak üzere kapımda yatardı” diyen Mehmet Uca Erbil, bozukluk diledi

Son zamanlarda hanende Ece Ronay’a attığı müstehcen mesajlar dolayısıyla yargılanan Mehmet Mürtefi Erbil, önceki aktarılma telefonla bağlandığı canlı yayında Çağla Şıkel için azrail izahat yaptı. Sözlerinden belde reaksiyon calip Erbil, benzeri paylaşım yaparak bozukluk diledi.

“ÇAĞLA KULİSİMDEN ÇIKMAZDI, HANGİ ANLAMDA ANLIYORSANIZ ANLAYIN”

Çağla ile Yeni Aynı Aktarılma programına mülk aldığı üzere katıldığını belirten Erbil, etkili yayında ağızları açık bırakan meşruhat yaptı. Çağla Şıkel’in konuşmalarında Fırıldak Çiçeği yarışmasında hosteslik yaptığını saklaması konusunda konuşan adlı kişioğlu, “O bölüm Talih’te hostes oluşmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Daha Çok hangi anlamda anlıyorsanız anlayın” dedi.

“HEPİNİZİN HUZURUNDA DEFO DİLİYORUM”

Mehmet Mehabetli Erbil’in sözlerine Çağla Şıkel’den cevap gelmezken tepkiler bile beraberinde geldi. Eleştirilerin arkası sıra sosyal iletişim araçları hesabından tıpkı paylaşım yaparak Şıkel’den bozukluk dileyen Erbil, şu ifadeleri kullandı: “Sabahın erken saatinde anide bağlandığım canlı yayında haddizatında çokça kırıldığımı bildirmek isterken amacını aşan, kontrolsüz, istemsiz sözler söylemişim. Yayının tekrarını izlediğimde ayırt ettim durumun vahametinim. Çağla benim acun ahiret kardeşimdir. Ben birey benzeri adamım. Beni bütün tanır. Çağla bu kadar eşsiz olmasa benim üzere bu adım kırılmazdım doğrusu. Ego onun başarılarıyla gurur duyarken onun mesleğinin önceki adımlarında beraberinde olduğumu unutmuş kabilinden davranmasıydı beni üzen. Ama hangi kadar üzüldüysem de bugünkü sözleri sarfiyat etmeme amil olmamalıydı. Hepinizin huzurunda bozukluk diliyorum kendisinden.”

“YAŞADIĞIM ONCA HASTALIĞIMA VER ÇAĞLA’M”

“Yayına geçmek amacıyla servet aldım bile demişim. Meğerse kim bu de akla yatkın değil. Mahdut dışındaydım, ‘uçak biletini tığ karşılayalım’ dediler, gittim. Bütünü bu… Yaşadığım onca hastalığıma ver Çağla’m.”

Share: