Bu nasıl olay! Temel ve babasının öldüğü kazaya göreve mevrut personel zehir selen sonrası gözyaşlarına boğuldu

Şanlıurfa- Mardin yolunun 5’inci kilometresinde Mahmut E., kullandığı el otobüsüyle durakta yaya indirip, yola depar tahsis etmek istedi. Ayn doktoruna araştırı olmaya giden Ahmet Erten yönetimindeki araba ise bu sırada otobüse arkadan çarptı.

HURDAYA DÖNDÜ

Çarpmanın etkisiyle makine, dolay kısmı ezilerek hurdaya döndü. Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye esenlik ve şehremaneti ekipleri ile düzenlilik güçleri atıf edildi. Araçta sıkışan Ahmet ve Minnettarlık Erten çifti, kırıcı yanık çıkarılarak ambulansla Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Müstacel serviste tedaviye alınan koşa, doktorların tamam müdahalesine karşın hayatını kaybetti.

OĞULLARI YIKILDI

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki sefer arkalama ekibinden, çiftin oğulları Mehmet Hafız Ertem’in üstelik ihbarla kaza hesabına geldiği, ana ve babasını bati yanık görünce nazik çeki yaşadığı, ambulansı izleme ederek hastaneye geçip, ateş haberle gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi. Mehmet Hafız Ertem’i arkadaşları marifetiyle teskin etmeye çalışırken, kazayla ilişik sormaca başlatıldı.Share: