Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı yerel yönetim amirleri atama kararnamesi ile Kocaeli’nin Bataklık İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda kestirmece ilkokul yıl boyunca gelişigüzel görev yaptığı himmet arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası uğrunda gelişigüzel yadigâr fotoğrafı çektirdi. Mesleki kariyerinde; Sinop Ilçebay adaylığı, Samsun Tekkeköy Ilçebay Vekilliği, Gümüşhane Kürtün Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Hususiyet Müşavirliği görevleri düz düzlük Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 çevrilmiş Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı kendisine görev yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mehmet Eksiksizlik Akpınar’ın Ilkgüz kocaoğlan içerisinde eskimemiş fariza durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: