Başkan Ergün, MHP Lideri Bahçeli’yi Manisa’ya çağırma etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara’ya anbean MHP Umumi Başkanı Mehabet Bahçeli’yi ve Umumi Forma dümen kadrolarını konuşma etti. Başkan Ergün, 20 Ağustos’ta Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’daki programına MHP Lideri Bahçeli’yi bile çağırma etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Umumi Merkezi’nde Umumi Başkan Ululuk Bahçeli ile aynı araya geldi. Bahçeli’ye ödül sunma eden ve Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında vukuf veren Başkan Ergün, Manisa’bile Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştireceği programa davet etti. Programda devlet yatırımlarının beraberinde Manisa Büyükşehir Belediyesi yoluyla kazandırılan 2 milyar 675 milyon liralık yatırımların birlikte törenle şişman açılışlarının gerçekleştirileceğini tamlayan Komutan Ergün, Umumi Komutan Bahçeli’yi Manisa’dahi ağırlamaktan bahtiyarlık duyacaklarını rapor etti. Ziyareti nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkürname eden MHP Lideri Bahçeli, Manisa’ya selamlarını iletti.

Umumi eşkâl kadrolarını ülfet etti

MHP Umumi Başkanı Fehamet Bahçeli ile görüşmesinin peşi sıra Başkan Ergün, Yerel Yönetimlerden Mesul Genel Komutan Yardımcısı Sadir Durmaz, Mesleksel ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Komutan Yardımcısı Yaşar Saika, Hukuk ve Seçim İşlerinden Mesul Genel Başkan Yardımcısı Feti Kader ve Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy ile tıpkısı araya geldi. Başbuğ Ergün, Genel Minval kadroları ve Mebus Ersoy’a Manisalıların selamlarını ileterek, hediye takdiminde bulundu. Genel Format temaslarının ardından içtimai medya hesabından paylaşım eden Komutan Ergün, “Mensubu olmaktan itibar duyduğum Milliyetçi Cereyan Partisi Genel Merkezimizdeki temaslarımızı tamamladık. Özellikle Liderimiz Sayın Çap Bahçeli koyulmak amacıyla, gösterdikleri rabıta ve yakınlıktan ortalık umumi komutan yardımcılarımıza, milletvekillerimize ve genel merkezimizdeki kızıl çalışanlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – MANİSA

Share: