Bakanlar SELIM Parti’nin 21’inci bünye sene dönümü zımnında mülahaza yayımladı

Hazne ve Maliye, Ticaret, Iblağ ve Altyapı ile Tarım ve Orman bakanları, SELIM Öğür’nin 21’inci yapı sene dönümü dolayısıyla Twitter üzerinden “Tıpkı olduk, 21 olduk” etiketiyle tebrik mesajları yayımladı.

Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, paylaşımında, “Sayın Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde, kurulduğu geçmiş günden bu yana parçası olmaktan alım duyduğum DÜRÜST Fırka’miz ile hep milletimizin yanı sıra olduk, sayısız esere beraberce imza atarak ‘Tıpkısı olduk 21 olduk.’ 20 yılda asırlık tıpkı demokrasi ve kalkınma hamlesi gerçekleştiren YANLIŞSIZ Parti’mizin 21’inci bünye yıl dönümü mutlu olsun. Birlikte elan nice DÜRÜST yıllara.” ifadelerini kullandı.

Ekincilik ve Orman Bakanı Ünite Kirişci, “Milletin partisi, DÜRÜST Öğür’miz 21 yaşında. Millete hizmet amacında daha birçok yıllara. DÜRÜST Öğür’mizin 21’inci bünye yıl dönümü kutlu olsun. Cumhurbaşkanı’mız ve Genel Başkan’ımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde nice yıllarımız olsun.” değerlendirmesinde bulundu.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “14 Ağustos 2001’de Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan DÜRÜST Parti’miz 21 yaşında. Yaptığı dev hizmetlerle Türkiye’ye asır atlatan YANLIŞSIZ Tümen, millete bakım yolunda henüz faal şekilde için devam ediyor. Birçok SELIM yıllara.” mesajını paylaştı.

Iblağ ve Enfrastrüktür Bakanı Adil Karaismailoğlu bile “Memleket sevdasıyla güzeşte 21 yıl. Ülkemizin her bir karışını yeniden nesir ettik, halkımızın yüzünü güldürdük.” ifadelerini kullandı.

Share: