Bahçeli: Bizim; Çetelere, Yanlışlık Örgütlerine, Satılmış Aydınlara, Batıl Şarkıcılara, Kokuşmuş Sanatçılara Tavizimiz Katiyen Olmayacak

MHP Umumi Başkanı Devlet Bahçeli, Sivas’ta düzenlediği mitingde, “Bizim; çetelere, cürüm örgütlerine, emperyalizmin güdümüne girmiş tehalüf partilerine, satılmış aydınlara, temelsiz şarkıcılara, kokuşuk sanatçılara, kiralık kalemlere, kursağından sabık tıpkı lokmayı bu ülkeye borçlu olup birlikte çıyanlık fail itibar yoksunlarına tavizimiz katiyen olmayacaktır” dedi.

Büyüklük Bahçeli, 2023’te yapılacak seçimlere yönelik geçmiş mitingini bugün Sivas’ta düzenledi. Partisinin cumhur reisi adayının AKP Umumi Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyleyen Bahçeli’nin konuşmasının satır başları şöyle:

“GİZLEYECEK, SAKLAYACAK HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK. UTANACAĞIMIZ, SIKILACAĞIMIZ HİÇBİR İLİŞKİ AĞIMIZ DAHI YOK”

“4 Eylül 1919’üstelik Cumhuriyet’e revan yolun önceki adımı bittabi bu vilayetimizde atılmışsa tığ de analog aynı adımı atıyor, bu posta da Cumhuriyet’in yüzüncü sene dönümüne akla yatkın yürüyoruz. Zalimler ve işbirlikçileri, 29 Teşrinievvel 1923’te Cumhuriyet’in ilanına bariyer olamadılar. Bağımsızlık ve hürriyet davamıza dem doğrayamadılar. Samsun’dan Amasya’ya, Erzurum’dan Sivas’a, Ankara’dan Sakarya’ya, Afyonkarahisar’dan İzmir’e büyüklüğünde bin ayrımsız felaketi göğüsleyen, çilelerin gövdesinden nurlu tümü kabil doğan yurt ve budun sevgisine beis veremediler.

2023 yılında adayımız galiba, kararımız nettir. 1,5 yıldır duraksama zarfında kıvrananlar, varsın masalara beniz sürsünler. Varsın birbirlerine kazık atıp dursunlar. Kimin aday olacağını tespit etmek üzere Türkiye düşmanlarından icazet arayışına koyulsunlar. Biz, ne yapacağımızı biliyoruz. Ne söyleyeceğimizin bilincindeyiz. Milletimize bittabi aynı ati vaat ettiğimiz çıplak arasında. Gizleyecek, saklayacak tek şeyimiz yok. Utanacağımız, sıkılacağımız tek pazar ağımız birlikte yok.

“CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

Zillete start etmedik ki istikametimiz şaşsın. Namerde ahali açmadık ki yüzümüz kızarsın. İhanete ‘tamam’ demedik kim yükümüz ağırlaşsın. Lacerem görünüyorsak oyuz.

Milletin felahı, ferahı, fecri, refahı ve fenalıkların defi için geceyi gündüze katan aklıselim, kalbiselim Cumhur İttifakı az çok Türkiye’nin batışını koymak, ebediyete büyüklüğünde muhal bir tayf kalacaktır.

Bu nedenle hep yollar 2023 seçimlerine açılmaktadır. Kararınız kaderinizi, iradeniz istikbalinizi atama edecektir. Geçenek yaklaşmaktadır, çember daralmaktadır. Bizim adayımız galiba, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın boş vuzuh farkla gene cumhur reisi seçilmesi, TBMM’de saylav sayısı ve siyasal destek itibariyle çok yaşayan bir MHP grubunun ve Cumhur İttifakı’nın görünme etmesidir.

Biz, bu ülkeyi emeksiz seviyoruz. Bedeli şehit kanlarıyla ödenmiş bu cennet vatanı canımızdan eren biliyoruz. Ancak karışıklık durmuyor, antagonist dinlenmiyor. Yalancılar korosu, müfteriler koalisyonu, müfsitler oluşumu, karaca propagandaya işaret bağlıyor, devamlı Türkiye’yi kötülüyor. Bunların işi gücü densizliktir, düzeysizliktir, dedikodudur.

Demem odur ki cezir ittifakı yalandır, yıkımdır, yozlaşmadır. Mezellet ittifakı çürüktür, çarıktır, çarpıklığın daniskasıdır. Samimiyetleri sahte, sevgileri sanal, sadakatleri samandır.

CHP’nin başındaki insan, Türkiye’nin karşına geçen odak olup çıkmıştır. İnsanlarımızı birbirine düşürmenin temelini kazmakla çalışır bir fırsatçıdır. Gözünü kızdırma bürümüş, kalbi taşlaşmıştır. Tek lafı Türkiye’mizin lehine değildir.

Kılıçdaroğlu; valileri, kaymakamları gözdağı ediyor. Kameralar eşliğinde kurumları basmaya kalkışıyor. Vatandaşlarımıza ‘borçlarını ödemeyin, otomobil almayın’ çağrısını dillendirerek bağırsak isyana oynuyor. Ülkemizde birey ve servet güvenliği olmadığını kanıt ederek yatırım yapılmamasını istiyor. Bu Kılıçdaroğlu, emperyalizmin kılıcını sallıyor.

Altılı ganyanın beş tümen başkanı, Kılıçdaroğlu’nu mutlak sorgulamalıdır. ‘Bizim adımıza niye konuşuyorsun’ almak zorundadırlar. Bostan korkuluğu olmadıklarını göstermeleri lazımdır. ‘Konu mankeni değiliz’ çıkışını yapmaları özlük hayırlarınadır. Sivas’tan soruyorum; altı posta toplanmalarına karşın reisicumhur adayı üstünde uzlaşamayan tıpkı politik curcunanın Türkiye’ye en aşağı hizmeti dokunabilir mi? Böylesi benzeri eğrilik dünyanın neresinde görülmüştür? Güçlendirilmiş Milletvekili Sistem’in haricinde, o bile eskinin baştan mensur çabasıdır, biricik bire bir projeden, bir tane tıpkı hedeften, sadra felah yegâne tıpkı iyileştirici hamleden temas etmek kabil başmuallim?

“BİZİM; ÇETELERE, SUÇ ÖRGÜTLERİNE, SATILMIŞ AYDINLARA, GEÇERSIZ ŞARKICILARA, KOKUŞMUŞ SANATÇILARA TAVİZİMİZ KATİYEN MÜMTENI”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin önceki Reisicumhur ve müessis lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türk milletinin takdiri ve tercihiyle yeniden Cumhur Reisi seçilecektir. Arzumuz, arayışımız ve mücadelemiz bu doğrultudadır.

Bizim; çetelere, cürüm örgütlerine, emperyalizmin güdümüne girmiş muhalefet partilerine, satılmış aydınlara, çürük şarkıcılara, kokuşuk sanatçılara, kiralık kalemlere, kursağından sabık benzeri lokmayı bu ülkeye verecekli olup da çıyanlık fail itibar yoksunlarına tavizimiz asla olmayacaktır.”Share: