Avustralya’da ihbar üstüne adrese giden yılan uzmanı, karşısında dünyanın sunma ölümsek ikinci yılanını görünce nazik tevakki etmek yaşadı

Queensland eyaletindeki bire bir şeb kulübü ve barda eğlendiği sırada genel tuvalete revan ayrımsız eş, karşılaştığı manzara zımnında uzun müddet namına gelemedi.

EKİPLERE HABER VERDİLER

Adamın girdiği tuvalette 1 metre yılan olması, herkesi iri korkuya irsal etti. Yılana bir tane başlarına müdahale edemeyen akşam kulübündekiler lahzada ekiplere bilim verdi. Görüngü namına gücük müddet içerisinde yılan uzmanları geldi.

“DÜNYANIN ARZ ÖLÜMCÜL İKİNCİ YILANI”

Ekiple birlikte gelen uzun hayvan uzmanı Stuart McKenzie, kendisinin da balaban çekinmek yaşadığını, çünkü yılanın haddinden fazla ciddi olduğunu dile getirdi. Stuart McKenzie, bu yılanın “Maşrık kahverengi uzun hayvan” kendisine adlandırılan, dünyanın sunma ölümcül ikinci yılanı olduğunu dile getirdi.

“ÇOK SAĞLIKLI GÖRÜNÜYOR”

Uzun Hayvan uzmanı antrparantez, bardakilerin nazik benzeri coşkunluk atlattığını ve yılanın berenarı zinde göründüğünü sözlerine ekledi. Bu yılanların bir tane ısırığının 10 bin fareyi aynı anda öldürecek güçte olduğu biliniyor.

Share: