Antalya magazin haberi… Gökhan Ünver “Haddinden Fazla Aşina” turnesiyle Antalya’yı kahkahaya boğacak

Teferruatlı yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonradan yevmi hayatla ilgilendiren gözlemlerini aktardığı güdük performanslarla yıldızı projektör Gökhan Ünver, geçtiğimiz aylarda başladığı ve balaban bağ gören “Çokça Aşina” turnesine bitmeme ediyor. Liyakatli komedyacı, 23 Ekim Veriş haset Antalya Türkan Şoray Hars Merkezi’nde fon alacak.

Kısa performanslarıyla sosyal medyada gelişmemiş sürede görüngü olan ve değişik sahnelerdeki stand-uplarıyla iri demet gören Gökhan Ünver, günlük hayatın absürtlüklerinden evlilik hayatına, ünlülük hallerinden eş ilişkilerine büyüklüğünde uzandığı stand-up gösterisiyle Türkiye’nin değişik şehirlerindeki sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ünver, “Haddinden Fazla Tanıdık” turnesi çerçevesinde 23 Ekim Pazar günü saat 20.00’de Antalya Türkan Şoray Hars Merkezi’ne konuk olacak ve eğlenceli gösterisini Antalya seyircisi üzere sergileyecek. Gösterinin biletleri www.biletinial.com’da satışa sunuldu.

“Gösterilerimizde kullanılmamış skeçler hayat buldu”

Yaz aylarında başladıkları bir numara turne süresince haddinden fazla kısa sürede Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’da 6 bin kişiyle buluştuklarını tamlayan Ünver, “Çokça Tanıdık” turnesinin bu başarıyı elde etmesinde gelişigüzel sınıftan insanı tanımasının ve istediği gelişigüzel kişinin karakterine bürünebilmesinin deli dolu olduğunu söyledi. Antalya seyircisine gözlemlerini aktarmak ve birlikte gülmek için haddinden fazla ateşli olduğunu anlatım fail Ünver, “Seyircimiz bizi haddinden fazla heyecanlandırdı. Gösterilerimizde yeni skeçler sahn buldu. Bu bindi amacıyla seyircilerime çokça teşekkür ediyorum. Bu başarı bizi bakir turne planı için motive etti. Gittiğimiz herhangi bir kent, buluştuğumuz rastgele seyirci aynı ahir gösterimiz üzere ilham veriyor” dedi. – ANTALYA

Share: