Ankara Sivil Cemiyet Platformunca “Eş Yürüyüşü” yapıldı

Ankara Sivil Topluluk Platformu (ASTP) yoluyla “aile yapısının korunması ve sapkınlıklarla mücadelenin önemine dikkat bağışlamak” amacıyla “Karı Yürüyüşü” düzenlendi.

Çok sayıda sivil topluluk kuruluşunun desteğiyle düzenlenen aktiflik kapsamında, Hacı Hezel Veli Camisi’nin uğrunda toplanan ve “Ailen Hücum Altında”, “Cinsiyetsiz Topluluk Projesine Dur Bile”, “Sapkınlık Normalleştirilemez”, “Çocuklarını Küresel Çetelerden Koru” yazılı dövizler haiz cıvıl cıvıl, Kavim Atatürk Heykeli’ne kadar yürüdü.

Burada konuşan ASTP Başkanı Mustafa Dağ Bayır, LGBT’nin karı yapısını yıktığını, çocuk ve gençleri milli, manevi ve sağtöresel değerlerden uzaklaştırdığını söyledi.

Bu konuda halkı ve aileleri uyarmak, ihtişam ve hükümet yetkililerini hazırlık almaya davet etmek amacıyla bu yürüyüşü düzenlediklerini belirten Kır, “Amacımız, birilerini ötekileştirmek, tiksinti söylemi imar etmek, birilerinin yaşam tarzına sözünü etmek değildir. Amacımız bu düzgüsüz ve sapkınlık girdabına kapılan kardeşlerimizin elinden ağrımak, onları alışılagelen hayata terk etmek, onlara kerem, millet ve sivil cemiyet elini uzatmaktır.” dedi.

Etkinliğin tertip heyeti üyesi Bekir Engül üstelik küresel çetelerin, özellikle çocukları ve gençleri garaz kayran sapkınlık dayatmalarına alın durduklarını vurguladı.

Film, paradigma, reklam, tezkere, bilgisayar oyunları ve cızık filmlerde da sapkın ideolojilere düzlük verildiğine meni fail Engül, “Sapkınlıklar ağır ağır, yavaş yavaş ve çok mufassal vadeli bire bir çekim dahilinde normalleştiriliyor.” diye niteleyerek konuştu.

Share: