Aktör İlayda Alişan: İsimden isme değişiyor amma rical henüz fazla kazanıyor

Burak Yörük ile başrolü paylaştığı Seversin dizisi final fail genç aktör İlayda Alişan, eski akşam arkadaşları ve sevgilisiyle objektiflere takıldı. Koca arkadaşıyla kaynak doğramak için dikkat gösteren aktör, kullanılmamış projelerinden ve ayvaz başrollerin elan fazla kazanması iddiasıyla ait konuştu.

YENİ PROJE MÜJDESİ

Seversin dizisinin sona ermesi ile birlikte tekrardan yıpranmamış projeler amacıyla çalışmaya başladığını söyleyen İlayda Alişan, “Yıpranmamış tıpkısı projeye başlıyoruz. Tıpkısı televizyon dizisi olacak. Kıraat provalarını üstelik yaptık. Bu proje kariyerim amacıyla çokça müspet olacak” dedi. İlayda Alişan, son dönemin ağız dalaşı mucit konuları ile ait sorulara de karşılık verdi. Içtimai medyada takipçi sayısına göre oyuncu seçimi yapıldığına dair iddialar karşı mütekellim aktör, “Gelişigüzel şirketin kendine hususi durumları vardır. Bazıları buna göre seçer amma bazıları bile seçmez, yeğleme meselesi. Oyunbazlık üstelik temel alınıyordur” cümleleri ile bu düşünceye katılmadığını belirtti.

“KOCA BAŞROLLER HENÜZ AŞKIN KAZANIYOR”

Ardından esasen ruzname konusu olan, ayvaz oyuncular kadın oyunculara bakarak daha fazla kazanıyor iddialarını ise, “İsimden isme bakarak değişiyor tabiatıyla ki. Ancak çoğu ahit söylediğiniz kabil. Erkek başroller henüz çok kazanıyor” diye niteleyerek doğruladı.

ERKEK ARKADAŞIYLA FON YÖNELTMEK İSTEMEDİ

Üçkâğıtçılık performanslarının yanında bazı bazı özel hayatıyla da adından bayram ettiren 26 yaşındaki aktör, mülakat sonrası sevgilisiyle görüntülenmemek üzere çaba gider etti. İkili, aracın arka koltuğunda birlikte yanında gelmemek için aralarına arkadaşını alıp öyle arabaya bindiler.

Share: