Akıbet an haberleri! BİRBİRLERİNİ ‘CİNSEL SALDIRI’ VE ‘İFTİRA’ İLE SUÇLAYAN SEVGİLİLERDEN KARŞILIKLI TAZMİNAT DAVASI

ADANA’da zihayat Ceren Sarıkçı (25), gitmek amacıyla yerleştiği İzmir’da birlikte yaşadığı sevgilisi Onur K.’den (22) eşeysel saldırısına maruz form, darbedildiği iddiasıyla şikayetçi oldu ve manevi tazminat davası açtı. Itibar K. ise suçlamaları reddederek, ‘iftira’ suçundan manevi tazminat davası açtı.

Ceylan Sarıkçı, 5 yıl önce yapı ve moda tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonra iş bulduğu Muğla’nın Bodrum ilçesinde çalışmaya başladı. Sarıkçı, burada Onur K. ile tanışıp, sevgili oldu. İkili, daha bilahare İzmir’e yerleşti ve burada alay malay yaşamaya başladı. Değer K. ile 1,5 yıl muamele kıvrak Sarıkçı, iddiaya göre, bu müddet içinde bir nice posta cinsel saldırıya ve ruhsal şiddete maruz kaldı. Namına ruhsal güç uygulandığını öne süren Sarıkçı, akıbet adına 17 Mart’ta kaldıkları apartta sevgilisinin cinsî saldırısına maruz hat, darbedildiği iddiasıyla polise başvurdu. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran Sarıkçı, çarpma raporu aldı fakat Öz Saygı K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. aracılığıyla tehdit edildiği üzere karakolda sevgilisinden şikayetçi olmadı.

Olaydan 3 hafta sonraları Adana’ya ailesinin yanına gelen Ceren Sarıkçı, geçen kamer ailesinin da desteğini alarak Saygınlık K.’den yine şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun üzerine Haysiyet K. da Sarıkçı karşı ‘iftira’ gerekçesiyle cebin tazminat davası davası açtı.

‘TEHDİT EDİLDİĞİM İÇİN ŞİKAYETÇİ OLMADIM’

Değer K.’nin, kendi cep telefonuna izleme uygulaması yüklediğini söyleyen Ceren Sarıkçı, Sıkça bana geçmişimde hiçbir madde yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en son 17 Mart’ta tensel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Bana aynı odanın ortamında cehennemi yaşattı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Ambulansla hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve arkası sıra zılgıt edildiğim üzere karakolda ‘Şikayetçi değilim’ dedim’ diyerek konuştu.

Yaşananların peşi sıra Onur K.’yi ailesinin, memleketleri Ankara’ya götürdüğünü tamlayan Sarıkçı, Ego Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince asap krizi geçirdi. Saygınlık K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana illet bunları yaptın’ diyorum ama o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ben 6 ay süresince elden ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ego o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı sunu dibinden çekip bana ezinç etti. Ben ona cürüm duyurusunda bulunup manevi tazminat davası açtım. Ben onun parasını istemiyorum ama adalet ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın peşi sıra o dahi namına 2 avukat tutup bana karşı sorun açıyor. Sözde ben ona takıntılıymışım kadar gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ego yıldırma ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle gözdağı etti. Ben sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ben ona ülkü açtım. O de bana karşı tazminat davası davası açtı. Ben, beni döven, taciz fail adama dünyalık mı ödeyeceğim Ego onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum dedi.

Share: