AK Öğür Genel Başkan Yardımcısı Ala, Bursa’da Vefa Buluşması’na katıldı Açıklaması

DOĞRU Fırka Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, “Tıpkı partinin içerisinde da hararetli aynı kadın kolları varsa o tümen çokça sağlam zemine güçlenmiş demektir. İşte YANLIŞSIZ Tümen hep o partiler içerisinde yer dallı güllü diyebilirim ki hasis bilcümle dünyada alelhusus İslam ülkeleri içerisinde, tamamını dikkate aldığımızda sunma diri eş hareketine topluluk partidir. Şunu desem yanılmış olmam; DÜRÜST Fırka ayrımsız zamanda tıpkı hanımefendiler hareketidir” dedi.

Ala, YANLIŞSIZ Tümen Yıldırım İlçe Başkanlığınca Hazar Manço Kültür Merkezi’nde planlı “DÜRÜST Kadın Sebep Vefa Buluşması” programında yaptığı konuşmada, dünyada açık oturum partilerin yüce fonksiyonlar icra ettiğini ifade etti.

Bir yerde apansızın çokça siyasal parti varsa demokrasinin bulunduğunu dile getiren Ala, şöyle konuştu:

“Yoksa yoktur amma bir partinin içerisinde de cıvıl cıvıl tıpkı eş kolları varsa o fırka çok sağlam zemine oturmuş demektir. İşte DÜRÜST Parti bilcümle o partiler içerisinde genişlik diri diyebilirim ki hasis bütün dünyada hele İslam ülkeleri içerisinde, tamamını dikkate aldığımızda en etkili karı hareketine eş tıpkısı partidir. Şunu desem yanılmış olmam; SELIM Fırka bir zamanda bir hanımefendiler hareketidir.”

Vatandaşların parti teşkilatına ilettiği ayrımsız meselenin Genel Merkeze nasıl ulaştığını vurgulayan Alabalık, şunları kaydetti:

“Hanımefendiler, sizler hoppadak partimizin değil, tıpkı zamanda demokrasimizin dönme, yani nefes hücrelerisiniz. her bir eve, gerçekten beherglas haneye ürettiğimiz hizmeti ileten, onların taleplerini birlikte genel merkeze, bizlere ve Cumhurbaşkanımıza ileten kadrolar sizlersiniz. Onun için ben emeğinize esenlik diyorum. Sizleri istekle kutluyorum. Verdiğiniz emek demokrasimizi ayakta tutuyor, partimizi ayakta tutuyor ve Türkiye’yi hedeflerine akla yatkın taşıyor.”

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Melik Çavuşoğlu, Genel Kalıp Kadın Kolları Kuruluş Başkanı Emine Müşkül Gözgeç, YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanı Davut Gürkan, SELIM Öğür Bursa milletvekilleri ve başka partililerin bile katıldığı programın böylecene, eski dönemde fariza alan avrat partililere çiçek sunma edildi.

Share: